Vansh & Yash Brothers utilize 12000 units of raw material costing 1.25rs per unit. Placing each order costs 15rs and the carrying costs are 15% per year per unit of the average inventory.ppt


File Size : 194.5 KB
Mime Type : Application/vnd.ms-Powerpoint
File Modified : 2018-03-15T07:39:12.000Z
Status : Normal
Virus Scan Result : Clean
MD5 Hash : 9dd29f5597b9b3f77751e9b657ce1a15

Download





Download Now


Download Vansh & Yash Brothers utilize 12000 units of raw material costing 1.25rs per unit. Placing each order costs 15rs and the carrying costs are 15% per year per unit of the average inventory.ppt from Mafia-download.com.
This file Vansh & Yash Brothers utilize 12000 units of raw material costing 1.25rs per unit. Placing each order costs 15rs and the carrying costs are 15% per year per unit of the average inventory.ppt is hosted at free file sharing service 4shared.
If you are the copyright owner for this file, please Report Abuse to 4shared.

Recomended Files